ul. Górczewska 179 , 01-459 Warszawa+48 (22) 836 55 06
  • Na nas możesz polegać niezależnie od sytuacji. Nasze auto szyby to najlepszy wybór na terenie Twojego miasta – Warszawy!

    Na nas możesz polegać niezależnie od sytuacji. Nasze auto szyby to najlepszy wybór na terenie Twojego miasta – Warszawy!

Zarysowana lub pęknięta szyba czołowa to dla nas nie problem


Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści, których wiedza i doświadczenie wsparte najnowszą technologią pozwalają na osiąganie najlepszych rezultatów. Działamy skutecznie i niezawodnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony Klienta.

Jesteśmy nastawieni na sukces


Jako zespół ekspertów możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami. Posiadamy wszystkie wymagane licencje i certyfikaty. Ponadto cechuje nas silna etyka zawodowa i skuteczność działania.

Nie stoimy w miejscu


Rzetelna wiedza poparta doświadczeniem znacząco wpływa na jakość naszej pracy. Dlatego kładziemy nacisk na wszechstronność naszych pracowników, tak by nawet najtrudniejsze zadanie nie stanowiło dla nich trudności. Staramy się być także na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Gwarancja jakości


Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i uczciwymi dostawcami, dzięki temu mamy pewność, że proponowane przez nas produkty są najlepszej jakości – a co za tym idzie również nasze usługi: wymiany i przyciemniania szyb, a także oklejania samochodów. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie szyby renomowanych marek. Niezależnie od tego, czy jest to szyba czołowa, tylna lub boczna, wszystkie muszą być jednakowo bezpieczne i funkcjonalne. Korzystając z usług naszej firmy, otrzymujesz gwarancję jakości i niezawodności.